חיים, הצלחה ונדל"ן מאת אלכסיי מולצ'נוב

 

חיים, הצלחה ונדל"ן מאת אלכסיי מולצ'נובספר שנפתח בתודות ואהבה הוא תמיד מרגש. ספרו של אלכסיי מולצ'נוב, 'חיים, הצלחה ונדל"ן' מעניק לקוראים מעבר לדוגמא וההיבט האישיים של מחברו גם בוסט של אנרגיה חיובית ועצות מעשיות שהן הקדמה לספרו על הנדל"ן.

"באמצעות הספר 'חיים, הצלחה ונדל"ן  - איך להשקיע נכון ולחיות בביטחון' מאת אלכסיי מולצ'נוב, תוכלו לגלות איך לחיות בעוצמה ובאושר כמו שמגיע לכם; תקראו את 91 כללי ההצלחה בכל התחומים בחיים: אישי, עסקי/קריירה וזוגיות; תלמדו כיצד לבחור בהשקעה טובה ומתאימה למטרה שלכם; תקראו מהם כללי השקעה של מנצחים וכיצד לצמצם את סיכוני ההשקעות שלכם; סודות הנדל"ניסטים על עסקאות "אקזיט" בעלות תשואה שנתית דו-ספרתית; כיצד להשקיע בהצלחה עם הון עצמי נמוך ולקבל את כל הכלים לשליטה/לניהול נכסים ולבניית הכנסה פסיבית. תקראו גם איך לתכנן, לחלק ולבנות משרד כדי להשכיר מהר ובמחיר טוב ופרק מיוחד עוסק בקורונה ונדל"ן עסקי בישראל."

הדרך האישית שעבר לאלכסיי שלא הייתה חפה מטעויות  אך גם מורכבת מניצחונות מרשימים, מוגשת לקורא בדרך ישירה וספוגה בהמון אהבה. ניתן ללמוד הרבה מספרו לכל מי שחפץ בכך.

אלכסיי מול'צנוב, נשוי באושר לסבטלנה ואבא לשלוש בנות מקסימות: ליאורה, מאיה ומישל. הוא מהנדס חשמל ומחשבים (תואר שניBGU ) , איש עסקים, יועץ נדל"ן, משקיע ומאמן. אלכסיי מייסד ומנכ"ל חברת RECOM מהמובילות בתחום  של שיווק משרדים (מכירה/קנייה) במרכז הארץ, אשר עוזרת לאלפי בעלי עסקים להיות יעילים יותר.

הוצאת ספרי ניב/ עריכה: ספיר צברי/ הפקה ועיצוב גרפי: ספרי ניב/ 263 עמודים 2020.

 

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

פגשתי אותי מאת סמדר כהן יעקב שירים לאהבה ולצמיחה

מבצע "שוּבי רוֹני" מאת רפי דהן נערים ונערות בשליחות המוסד במרוקו

במשעול התנ"ך מאת עמית דרבקין חן