השתקפויות וסוד האותיות מאת בלה אשור

 

השתקפויות וסוד האותיות מאת בלה אשור

 


ספר שכולו אהבה ונתינה מתוך בחירה. מתוך הפרולוג: "אני מוצאת עצמי חולמת בהקיץ, חולמת על שיתוף של כולם בכול, ללא מתח, ללא מאמץ, חולמת על מגעים וחיוכים והרבה נתינה מתוך שמחה, משום שעבורי לתת זה טבעי ומובן מאליו. חולמת על עזרה וריפוי לסובלים, לאבודים ולכואבים. חולמת שניתן ליצור עולם כזה, בטוחה שרק מאהבה ומנתינה ניתן לקרב."                                                                                                                                                            

'מהם ההשתקפויות שאנו פוגשים ואיך נדע האם זו אמת או רק השתקפות, ההשתקפויות מלמדות, מחזקות ומאפשרות לשנות מחשבה, גישה ולהגיע לתוצאות רצויות יותר בכל התחומים.

"השתקפויות וסוד האותיות" מאת בלה אשור הוא ספר הדרכה מרתק, באמצעותו נקבל את דרכי ההשתקפות הבסיסיים בכל המישורים, המשפחתי, הזוגי, התעסוקתי, מול הילדים ומול ההורים, ההשתקפות מאפשרת בכל רגע את מלוא המידע הנחוץ על מנת להגיע לתוצאות טובות יותר.


וסוד האותיות, בדרך עדינה וחכמה מקנה כלים לשינוי במיוחד במחשבה ובתודעה, סוד האותיות חושף את הכוח והמשמעות של כל אות, במיוחד בשם הפרטי של כל אחד, ובסך הכל מאפשר חשיבה יותר רגועה ומודעות ערה.

 

תקראו ותלמדו בספר על אהבה, אהבה עצמית וקבלה עצמית; מרכזים בעץ החיים או בספירות; מהו אדם חופשי לעומת עבד; המהות הרוחנית של האותיות; משמעות וציור האותיות; גילויים בנוגע ל-DNA ועוד.

ספר רוחני מקיף ומעצים מלא בפרקים שמהם ניתן ללמוד על השתקפויות, על אהבה עצמית ואהבה כללית, על סוד האותיות, ועוד הרבה תחומים הטובים לכל אדם ואדם באשר הוא.


בלה אשור, מטפלת רב-תחומית, מנחה ומלמדת מודעות וריפוי מזה שנים רבות, למדה שיטות ודרכי טיפול מתוכן צמחה הדרך הייחודית המקנה כלים וחוזק, שימשה כיועצת ב"מהות החיים" ובקבוצת אריסון, יועצת מקצועית ואישית ומגשרת לאורך שנים.

 

הוצאת ספרי ניב/ עריכה לשונית: אתי שרה שדה/ כריכה ועימוד: ליאור נעים/ הפקה: ספרי ניב/ 221 עמודים 2020.

 

. 

 

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

פגשתי אותי מאת סמדר כהן יעקב שירים לאהבה ולצמיחה

במשעול התנ"ך מאת עמית דרבקין חן

כבולה מאת סתיו ברוך