"ארמון האצבעות" כתבה ואיירה ורדה רז דה-מירנדה

 

"ארמון האצבעות" כתבה ואיירה ורדה רז דה-מירנדה

 


ספר זה הוא כל כולו ארמון של חלומות המורכב מפסגת אצבעות השלובות להן יחדיו. ספר של דמיון ומציאות גם יחד המקפל בתוכו אצבעות המכילות ארמון וים של אפשרויות. ספר נפלא עם רעיון ייחודי שמתאים לכל אחד רק צריך לנסות ולהתנסות ולגלות עולם שלם. האיורים הנהדרים שבספר ממחישים היטב את הרעיון בשלל צבעים יפים וענוגים.

 

"ארמון האצבעות" שכתבה ואיירה ורדה רז דה-מירנדה בהוצאת הספרים אוריון, הוא ספר נפלא לילדים שמוביל את הקוראים למקום של הקסם הפנימי.

 

הקוראים הצעירים מוזמנים להיכנס למקום בו יוכלו ליצור עולמות של דמיון וקסם כשהאיורים הם חלק מהסיפור וההתבוננות בהם בתשומת לב לפרטים יעשירו ויעודדו את הילדים, את חבריהם ואת הוריהם - הקוראים והמאזינים להתחבר לגלוי ולכמוס ביותר בתודעתם ולהסתקרן.

 

כל זאת בעזרת האצבעות, קראו בספר ותגלו איך.


הורים שרוצים שילדיהם יפתחו חמלה, אהבה וביטחון במי שהם, ימצאו בספר דרך בה יכולים הילדים לנווט את עצמם למקום הזה בעצמם בתוך כדי משחק ותהייה.
הספר הוא יהלום בשבילם ועשוי לסלול את הדרך להתחבר למחשבותיהם, לרצונותיהם ולתחושותיהם, לשמור ולטפח אותם כל חייהם.

 

מתוך הספר: "איני זוכרת איך זה התחיל, מי הראה לי את המקום הסודי הזה או האם גיליתי אותו בעצמי. אני מרגישה שקיבלתי במתנה את הדרך והצורה לשילוב אצבעותיי כדי ליצור את מקום המסתור".

 

"ארמון האצבעות" הוא ספרה הראשון של ורדה רז דה-מירנדה. במקצועה ורדה היא מעצבת גרפית של ספרי אמנות במוזיאון ישראל בירושלים, הוזמנה לנהל את מחלקת הפרסומים של מוזיאון תל אביב לאמנות וממשיכה במקצועה כמעצבת ספרי אמנות וקטלוגים. בתור מעצבת עצמאית עצבה ספרים וספרי הגות שונים.

 

הוצאת ספרי אוריון/ עורך ראשי: שחר בוגנים/ עריכה לשונית: שחף הגפני/ עיצוב גרפי ואיורים: ורדה ר. ד_מ סטודיו/ הפקה: אורלי לוי/29  עמודים 2022.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

הכול כלול מאת אביחי שמידט זיכרונות מאייר בי אנד בי

פגשתי אותי מאת סמדר כהן יעקב שירים לאהבה ולצמיחה

מצור הלגיונות על גני האלוהים מאת צביקה שחם