הטיול מאת זואי פולביג

הטיול מאת זואי פולביג

שנה אחת, שני כרטיסים מסביב לעולם, שלוש דרכים לאבד אהבה

 


'הטיול' הינו ספר המשך לספר הנפלא 'הפתק' בו מתוארת אהבתם המקסימה של בחורה אחת בשם מיה פלאוורס והאיש שהכירה ברכבת. מיה רווקה בת 27 שעובדת בחברת אופנה ענקית פוסעת בכל יום לתחנת הרכבת ושם היא נתקלת באקראי בבחור שקורא בספר. ביום הולדתה ה-27 היא כותבת לו פתק והגורל מפגיש ביניהם. לבחור קוראים ג'יימס.

מיה משנה את כל חייה בעקבות הפתק והכרותה עם ג'יימס. היא עוזבת את מקום עבודתה, ומחליטה ללמוד קונדיטוריה, ג'יימס עובד כצלם חתונות והבית שלהם מתמלא במאפים מתוקים. החלום של השניים לנסוע מסביב לעולם מתחיל לקרום עור וגידים. והוא מתרחש בעזרת כסף שקיבלה מיה במפתיע מחברתה, כך הם יכולים לצאת לטיול לשנה תמימה לארצות מדהימות. התכנון שלהם הוא בטן גב ותכנון עתיד משותף.

 

'שנה לאחר הנשיקה שאיחדה ביניהם בתחנת רכבת מושלגת, מיה וג'יימס אורזים תרמילים ויוצאים להרפתקה חדשה – הפעם מסביב לעולם. הטיול מתחיל באופן מבטיח, אבל ככל שהימים חולפים, מיה חוששת שהאהבה-ממבט-ראשון בינה ובין איש הרכבת לא תשרוד את תלאות המזרח הרחוק, בעיקר כשהיא מבינה פתאום שהדבר שהיא הכי משתוקקת לו הוא תינוק. הצרה היא שג'יימס לא מרגיש כמוה.

בינתיים, חברתה הטובה ביותר של מיה, נינה, מתקשה להתרגל למציאות החדשה שלה כאימא, ואינה מודעת לכך שחברתה עלולה לאבד את אהבת חייה בגלל חלומות האימהות שלה עצמה. האם מיה וג'יימס יצליחו לנווט בין גלי תקוותיהם וחלומותיהם השונים ולהישאר ביחד? או אולי אהבה ממבט ראשון היא רק מיתוס אחרי הכל.'

 

זואי פולביג היא כתבת אופנה ועורכת בתחום הדיגיטל. היא החלה את דרכה ב"קוסמופוליטן" וממשיכה לכתוב כפרילנסרית במגזינים ידועים וחשובים. ב-2008 היא פרסמה טור שבועי ב-Fabulous Magazine על הטיול סביב העולם שערכה עם "איש הרכבת" – אדם שפגשה במהלך נסיעותיה היומיומיות לעבודה. מאז הם התחתנו והם חיים בהרטפורדשייר עם שני בניהם.

הוצאת דני ספרים/ מאנגלית: דנית בן קיקי/ עריכת התרגום: חגי ברקת/ עיצוב עטיפה: שרון פלג-קריספל' סטודיו דני ספרים/ 380 עמודים 2021

 

 

 

 


תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

פגשתי אותי מאת סמדר כהן יעקב שירים לאהבה ולצמיחה

מבצע "שוּבי רוֹני" מאת רפי דהן נערים ונערות בשליחות המוסד במרוקו

במשעול התנ"ך מאת עמית דרבקין חן