משחקי הנדל"ן מאת גיל רוזנברג

 

משחקי הנדל"ן מאת גיל רוזנברג

איך לחשוב כמו עשירים ולייצר הכנסה פאסיבית באמצעות הזדמנויות ובוננזות בנדל"ןמשחקי הנדל"ן הוא מסוג הספרים שאני מכנה כנכס. ניסיונו של המחבר לצד הטיפים והתובנות אליהם הגיע במרוצת חייו, מעניקים לכל אדם השואף לשנות את מצבו הכספי ואת התנהלותו הפיננסית לעוצמה אישית שאותה כל אחד מאיתנו חייב לנכס.

'כל אחד מכם צריך לשאול את עצמו מה המטרה שלי בחיים? זו השאלה המרכזית וממנה אפשר לגזור את אחיותיה הקטנות: איפה אני רואה את עצמי בעוד 10 או 20 שנים? במה ארצה לעסוק? מה ארצה להיות? היכן התשוקה שלי נמצאת?

גיל רוזנברג מביא בספרו "משחקי הנדל"ן" שיצא, את כל מה שלמד על בשרו בתחום ההשקעות בנדל"ן, מנפץ מיתוסים בתחום, מעניק כלים וידע וחושף את העקרונות החשובים ביותר לייצור הזדמנויות בנדל"ן.'

'ספר הדרכה זה, שכתוב בצורה נגישה וקולחת, הוא מעין מדריך לכל מי שמעוניין ללמוד, להתפתח ולהתעשר בעולם ההשקעות בנדל"ן, ובעיקר לכל מי ששואף לחולל שינוי חשיבתי-תפיסתי בחייו, ולא יודע כיצד.'

בגיל 32 היה לגיל רוזנברג הכול. הוא החזיק במשרה טובה כשכיר בהיי טק, עם משכורת גבוהה, תנאים מצוינים ואופק מבטיח ונחשב "סיפור הצלחה". אבל משהו בתוכו הרגיש חסר, והוא חש מעורער וחסר תשוקה. הוא הבין שהחיים הטובים שלו בהווה לא יבטיחו למשפחתו ולו חיים טובים גם בעתיד, ובעיקר שכל חייו חשב "כמו עני", כמי שרק רוצה לשרוד, ורצה לשנות זאת. הפחד מהעתיד שציפה לו לא שיתק אותו, כי אם דִרבן אותו לצאת למסע ארוך שבסיומו למד איך לחשוב כמו עשיר, איך לייצר הכנסה פאסיבית משמעותית ובעיקר איך לשנות את אופן החשיבה שלו, שמִלכד אותו כמו שהוא ממלכד את רובנו.

המסע של רוזנברג הוביל אותו לעולם ההשקעות בנדל"ן, שבו בחר כדי לייצר לעצמו הזדמנויות להיות עשיר וליצור לעצמו "חיים לא רגילים". תוך שנים אחדות הוא הפך למשקיע נדל"ן מצליח המחזיק בבעלותו נכסים רבים, וכן ליועץ נדל"ן מבוקש שנודע בכינויו "האיש עם הפטיש".

גיל רוזנברג, (1973), נשוי למיכל ואב לקרני ואורן, הוא משקיע ויועץ נדל"ן אשר מלווה יד ביד מאות לקוחות החולמים לקנות נכס, ומתווה להם את הדרך הנכונה לסגור עסקת נדל"ן, תוך שהוא מעניק להם כלים מנטליים ומקצועיים להתמחותּ בתחום. רוזנברג הוא בוגר קורסים והשתלמויות בתחום הנדל"ן בנושאי אקזיטים (פיליפים) משכנתאות, נדל"ן מניב, נדל"ן מסחרי, יזמות נדל"ן ועוד. כמו כן הוא בעל תואר ראשון בתקשורת ומדעי המדינה ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק. "משחקי הנדל"ן" הוא ספרו הראשון.

גיל רוזנברג:  "אני מאמין שכל אדם יכול לעשות את מה שעשיתי. כל אדם יכול ליצור לעצמו הכנסה פאסיבית, שתגרום לו להתעשר או לכל הפחות לשפר משמעותית את חייו מבחינה כלכלית - אם רק יפעל לפי העקרונות המנטליים והעסקיים שאני פעלתי לפיהם, ואם יעשה את השינוי המחשבתי-תפיסתי ויהפוך מאדם בעל מחשבה ענייה לאדם בעל מחשבה מעשירה".

הוצאת ספרי ניב/ עריכה: סימון טטרו/ עיצוב כריכה: מאיה נאור/ עיצוב גרפי והפקה: ספרי ניב/ 297 עמודים 2021.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

פגשתי אותי מאת סמדר כהן יעקב שירים לאהבה ולצמיחה

מבצע "שוּבי רוֹני" מאת רפי דהן נערים ונערות בשליחות המוסד במרוקו

במשעול התנ"ך מאת עמית דרבקין חן