"שממית עוברת למקום רחוק" מאת חגית צוקר

 

"שממית עוברת למקום רחוק" מאת חגית צוקר
לעזוב סביבה מוכרת ובטוחה ולהיפרד מחברים ושכנים למקום חדש זה לא תמיד נעים ומלווה בחששות ופחדים, גם למבוגרים וגם לילדים רכים.
ספר מקסים זה מדבר בדיוק על מעברה של משפחה אחת למקום אחר דרך עיניה של שממית קטנה המתרגשת בתחילה אבל כמו בכל מעבר צצים להם אתגרים חדשים הדורשים טיפול.                       

 

"שממית עוברת למקום רחוק" מאת חגית צוקר בהוצאת הספרים "אוריון" הוא ספר ילדים מקסים, סיפור רגיש המבטא מה שילדים רבים חשים לפני מעבר גדול, מאפשר תחושה של הזדהות ומובנות, ובכך יכול לסייע להפחית את החשש ואת החרדה מהלא נודע הכרוכים בשינוי.


שממית קטנה עוברת עם הוריה לגור במקום חדש ומרוחק. השממית מתרגשת לקראת המעבר, היא שמחה ומצפה לו, אבל כמו בכל מעבר גדול, עולים גם קשיים. היא נאלצת לקבל החלטות לא פשוטות, להיפרד מדמויות אהובות ומסביבה מוכרת. ההורים מתווכים ומרככים עבורה את המעבר באמפתיה, מכילים את האי ודאות שהיא חשה ונותנים מקום לרגשותיה.

את הספר מלווים איורים מקוריים של דיאנה פרוקופץ שמאירה בצבעוניות וייחודיות זוויות נוספות לספר  ומוסיפה פרטים נפלאים.

 

חגית צוקר היא פסיכולוגית חינוכית מומחית. "שממית עוברת למקום רחוק" הוא ספר ביכוריה והוא נכתב מתוך עיסוק אישי ומקצועי בחוויית הרילוקיישן, במהלך מעבר שעשתה עם משפחתה לאנגליה.

 

הוצאת ספרי אוריון/ איורים: דיאנה פרוקופץ/ עיצוב גרפי: נוגה טריבלסקי – GREEN ORB STUDIO/ עריכה: ערה שפר/ הקה: אורלי לוי/ לא ממוספר 2022.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

פגשתי אותי מאת סמדר כהן יעקב שירים לאהבה ולצמיחה

הכול כלול מאת אביחי שמידט זיכרונות מאייר בי אנד בי

מבצע "שוּבי רוֹני" מאת רפי דהן נערים ונערות בשליחות המוסד במרוקו