לקום מאת ענת יהלום

 

לקום מאת ענת יהלוםלקום ולהתרסק ושוב לקום ולנצח. סיפור חייה של ענת המסופר בגוף ראשון  מעורר השראה. משבריה האישיים בחיים מוכיחים שאפשר לפעול מתוך נחישות וללא פשרות. ספר קולח ומרתק שניתן לקרוא בעניין ולדלות מתוכו תובנות עמוקות על החיים של כל אחד מאיתנו!

"לקום" מאת ענת יהלום בהוצאת "ספרי ניב" מתמקד במשבר הגדול שחוותה ענת במלחמת יום כיפור ומעלה משברים נוספים שאיתם התמודדה בחייה. ילדות תחת אש בעמק הירדן, הגירה מהארץ בעקבות תפקידו של אביה במוסד, פוליטיקה מלוכלכת במקום העבודה, היציאה מהארון של בנה, התקפי הטראומה - כישלונות, אכזבות והצלחות נשזרים לסיפור סוחף.

הספר נכתב מתוך רצון עז לטעת עמוק בליבו של הקורא את ההבנה שמכל משבר ניתן לקום אל החיים, אם רק נבחר בכך.

ענת יהלום, בת קיבוץ כנרת שבעמק הירדן, היא בוגרת לימודי חינוך ואומנות, שליחת עלייה, מגבית והסברה מטעם מדינת ישראל, חברת הפורום למנהיגות ישראלית בתפוצות, חברה מייסדת בעמותת ״אתגרים״, חברת נבחרת ארגון נכי צה"ל באופני יד למרתון ניו יורק, כלת פרס משרד הביטחון על מופת שיקומי, מרצה בארץ ובעולם על ״לקום אל החיים" - Owning Your Life , נשואה ואם לשלושה.

ענת יהלום מספרת: "לו הייתי מספרת לכם שיום בהיר אחד נפלה עליי פצצה, העיפה אותי אל העולם הבא ומשם בחזרה אל הארץ לחיים חדשים לחלוטין, האם הייתם מאמינים? 1973, שירות צבאי בסיני, העתיד היה בהיר, ושום סערה לא נראתה באופק, עד שפרצה מלחמת יום כיפור, שהפתיעה אותי ושינתה את חיי. "הפצועה היחידה מהמלחמה", כך הגדירו אותי, ואני רק רציתי להבין איך אני מצליחה לקום על רגליי, ולא להישאר צמודה לכיסא גלגלים לשארית חיי.

"הספר מציג את משברי החיים כפי שהם, מבלי להתבייש, ולהתנצל, ומבלי לוותר על הזכות לחיים.

"נפלתי, קמתי, התרסקתי וקמתי שוב ושוב. כך למדתי את טעמו המיוחד של איחוי השבר ושמחת הניצחון".

הוצאת ספרי ניב/ עריכה: ניצן בן אברהם/ עיצוב גרפי כריכה ועימוד: נטלי קלוג / סטודיו/ 251 עמודים 2022.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

הכול כלול מאת אביחי שמידט זיכרונות מאייר בי אנד בי

פגשתי אותי מאת סמדר כהן יעקב שירים לאהבה ולצמיחה

רק אומרת מאת שירה לוונטר מופרדי