הבית של תוף מאת נויה שליין

 

ספר ילדים חדש:

הבית של תוף מאת נויה שלייןסיפור מיוחד ומעורר מחשבה על משפחת כלי ההקשה. בהומור מיוחד מבארת ומתארת לילדים המחברת על כלי ההקשה המיוחדים והשונים אחד מהשני. ביחד עם איורים נפלאים וקודי סריקה הנמצאים בכל דף בסיפור קמים לתחיה המשפחה המופלאה תוך היכרות מופלאה איתם. ספר צבעוני מזמין ונפלא לכל ילד ילדה!

"הבית של תוף" מאת נויה שליין הוא ספר ילדים מקסים ומהנה, סיפור בחרוזים מעורר דמיון, שבמהלכו הילדים פוגשים את משפחת כלי ההקשה.

הבית של תוף הוא בית מאוד מיוחד, הוא לא דומה לבית של אף אחד. לא לבית בכפר, לא לבית בעיר, לא לבית של אדם מבוגר ולא לבית של ילד צעיר. כלי ההקשה מתעוררים לחיים כדמויות במשפחה וכחפצים בבית.

בין דפי הספר מפוזרים קודי סריקה שמובילים לסדרת סרטונים. בכל סרטון מוצגים כלים שונים ממשפחת כלי ההקשה. זו הסדרה המקיפה ביותר שנעשתה בעברית על כלי הקשה. לסרטון הראשון בסדרה:

https://www.youtube.com/watch?v=VVh4coko4B8

אתם מוזמנים להיכנס לעולם שכולו קצב, צלילים ודמיון.

לאורך כל הספר מתכתב הטקסט עם האיורים המקוריים, הנפלאים והססגוניים של רפאל מירון וג'ן פנטוחה שמאירים בשלל צבעים את הסיפור ומוסיפים לייחודיות שלו.

נויה שליין היא אמנית מרימבה וכלי הקשה בינלאומית. "הבית של תוף" הוא ספרה הראשון.

מופע ההשקה הגדול של הספר והמופע "הבית של תוף", יתקיים בחול המועד סוכות, בפסטיבל צלילי ילדות בתיאטרון חולון, בתאריך 11.10, יום ג', בשעה 17:30. המופע "הבית של תוף" מועלה גם בגרסה מותאמת לבתי ספר וגני ילדים – המופע נכנס ל"סל תרבות ארצי" ואפילו קיבל ציון לשבח ע"י הועדה הבוחנת של סל תרבות ארצי.

https://nivbook.co.il/.  האתר של נויה שליין: www.noyaschleien.com

הוצאת ספרי ניב/ עריכה וניקוד: גלית גינסברג גולדרייך/ עיצוב גרפי: גיל קורמוס/ איירו: רפאל ירון וג'ן פנטוחה/ 24 עמודים 2022.

 

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

הכול כלול מאת אביחי שמידט זיכרונות מאייר בי אנד בי

פגשתי אותי מאת סמדר כהן יעקב שירים לאהבה ולצמיחה

רק אומרת מאת שירה לוונטר מופרדי