טיסה 500 מאת אבי ולר

 

טיסה 500 מאת אבי ולר


 

ספר מפתיע וסוחף מהרגע הראשון המתחיל מחלום הנראה מציאותי לגמרי וממשיך לתוך חייהם הפרטיים והלא שגרתיים של הגיבורים אריק ואסתי שאין ביניהם שום קשר ופתאום חוטים בלתי נראים עוברים ביניהם והם מתחילים להיפגש. הסיפורים שלהם נקשרים בדרכים לא מובנות לאט ובטוח. סיפורי חיים מפתיעים ומרתקים.

"טיסה 500" מאת אבי ולר בהוצאת "ספרי ניב" הוא רומן מרתק ומרגש המביא את סיפור מסעם של אריק ואסתי, שני אנשים אשר הגיעו מרקע שונה לחלוטין והחלו להיפגש בנסיבות מסתוריות ומפתיעות.

למתבוננים מהצד, חייו של אריק נראים לחלוטין 'על המסלול', אך בתוכו מבעבעת אי נוחות גדולה, כל כך גדולה עד שהוא בוחר לנווט את חייו מחדש עם חונכת בלתי צפויה. תהליך הלמידה והצמיחה של אריק מתגבש דרך דרמות רבות, כישלונות מפוארים ואף הצלחות קטנות ואינטימיות.

סיפורם של השניים מסופר ביחד ולחוד, סיפור אחד נשזר באחר, בין עבר להווה ובין שמיים לארץ.

מתוך הספר: "אריק צעד בביטחון אל עבר קדמת המטוס בצעדים גדולים, נחוש, אסרטיבי, זחוח ואפילו מעט מחויך. הוא פתח את תא הטייס והתיישב באחד המושבים בעודו מנסה להבין מתוך הבליל האינסופי של המסכים השעונים, הכפתורים, המתגים והנורות - מה עליו לעשות. הוא ישב שם המום, כמעט מהופנט, וחיפש משהו שיאפשר לו לשדר אות מצוקה או לפחות לבצע פעולה כלשהי שתגרום לשינוי הסיטואציה הקיימת, אך לא מצא דבר. עיניו המבולבלות כבר התחילו להתעייף ובסוף תמיד חזרו מהופנטות אל עבר נורה אדומה, מעצבנת ומרצדת. אריק התבונן בכפתור שניות ארוכות, מבלי למצמץ או להסיט מבט. "על החיים ועל המוות", הוא לחש לעצמו ונזכר שתמיד חלם להיות טייס. "רצית להיות טייס? קיבלת". הוא הושיט בתנועה איטית את ידו הרועדת ואת אצבעו המורה המתקרבת לכדי מילימטרים בודדים מן הכפתור האדום. הוא קפא במקומו לשניות בודדות ושקל שנית אם מדובר ברעיון חכם, ואז אזר אומץ והחליט ללחוץ."

אבי ולר, סופר ומרצה, בעל ניסיון ניהולי, מומחה בפיתוח עסקי וייעוץ אסטרטגי לחברות ולעצמאים. מתגורר במודיעין, נשוי לחופית ואב לנועם ויואב. "טיסה 500" הוא ספרו הראשון.

הוצאת ספרי ניב/ עריכות: עדי וקנין אבירם/ עימוד ועיצוב עטיפה: לי מימון/ הפקה: ספרי ניב/ 261 עמודים 2023.

 

 

 

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

הכול כלול מאת אביחי שמידט זיכרונות מאייר בי אנד בי

פגשתי אותי מאת סמדר כהן יעקב שירים לאהבה ולצמיחה

מצור הלגיונות על גני האלוהים מאת צביקה שחם