יסודות החיים מאת ד"ר קרינה פוברצ'יק טרילוגיה

 

יסודות החיים מאת ד"ר קרינה פוברצ'יק

טרילוגיה

"יסודות החיים" היא טרילוגיה שכתבה ד"ר קרינה פוברצ'יק ויצאה לאור בהוצאת ספרי ניב, סדרת ספרי הדרכה שלוקחת אתכם למסע של מודעות רוחנית כדי לראות איך אתם יכולים לשנות את חייכם. זהו מדריך מעשי טהור במאה אחוז שיגרום לכם להזיע כבר מהעמודים הראשונים שלו. תקראו בו על חיבור נקודות הגורל וזיהוי הייעוד שלכם (בשביל מה באמת באתם לעולם). הוא עוסק בנושא עדין במיוחד - כאב, ויותר מכך בניהול הכאב.

כרך ראשון - "המקום שבו הכול מתחיל" מזמין אתכם לענות על שאלות כמו כמה פעמים תהיתם אם אפשרי להשתפר כאדם? האם הקול הפנימי שלכם מייחל וזועק לשינוי? האם אתם רוצים לשנות את חייכם, אבל לא יודעים מאיפה להתחיל?

כרך שני - "חיבור נקודות הגורל" מזמין אתכם לענות על שאלות כמו האם אתם באמת מכירים את עצמכם? איך אתם מגיבים למה שהחיים זורקים עליכם? האם אתם קשים לכאורה כמו גזר, רכים כמו ביצה או משובחים ומתאקלמים כמו קפה? באמצעות דוגמאות פשוטות תגלו טכניקות נגישות מאוד שיעזרו לכם במה שאתם הכי רוצים - להבין את עצמכם כדי להפוך ליותר טובים. בעוד שבספר הראשון בטרילוגיה למדתם לנצל את הרגשות החזקים לרבות פחד וכאב, עכשיו הגיע הזמן לגלות טכניקות עבודה אישיות חדשות. חיבור נקודות הגורל הוא שלב נוסף בארגז הכלים שיעזור לכם להמשיך להתקדם. בעזרתו תבינו מדוע אתם נמצאים היכן שאתם נמצאים ותוכלו לקשור יחדיו בסרט את כל נקודות חייכם לכדי חיבור גורלי אחד. בעזרת הספר תגלו גם אם אתם טיפוס מסוג אר"ם (איש/אישה רגיש/רגישה מאוד) וכיצד לזהות אנשים מסוג זה בסביבתכם. אתם תמצאו את עצמכם מהרהרים, עונים על שאלות ופותרים תרגילים מפרק לפרק.

כרך שלישי - "זהה את הייעוד שלך" מזמין אתכם לעדכן את עצמכם כאדם/כאישה לגרסה הטובה ביותר של עצמכם - לנצל את הפוטנציאל שלכם עד הסוף, אבל מעל הכול עליכם להעז להיות מי שאתם רוצים להיות וכל דקה חשובה! התחילו בשינוי כעת! תמצאו בספר את הכלים הדרושים לכם כדי לעזור לכם לענות על שאלות בסיסיות, כגון: מי אתם? מי הייתם רוצים להיות? תלמדו כיצד למצוא משמעות באמצעות היכרות עם עצמכם, האם אתם באמת יודעים מה הפוטנציאל הגלום בכם? איך תרצו שיזכרו אתכם? בסיועו של כרך זה תוכלו לעדכן את עצמכם, לגבש חלום ותוכנית לגבי האישיות שתרצו להיות, לגלות מהי המטרה שלכם בחיים וכיצד להגשימה וכדומה. היו אמיצים ותיהנו מהתהליך! תבינו (ותצאו מנקודת הנחה) ששום דבר אינו מקרי ולכל דבר בחייכם יש סיבה. נסיבות החיים שלכם ייחודיות - עליכם ללמוד כיצד לשחק את משחק החיים.

אתם תמצאו את עצמכם מהרהרים, עונים על שאלות ופותרים תרגילים מפרק לפרק.
הספרים יחזקו את הביטחון העצמי שלכם ויובילו אתכם להתגבר על פחדים באמצעות נקיטת פעולות.

תשתמשו בכאבים ככלי להפקת המיטב מעצמכם, תבחינו באנשים הקסומים בחייכם ותפיקו את המיטב מהם. היו בטוחים שרצונותיכם וחלומותיכם אפשריים, לא משנה כמה הם נראים לכם בלתי ניתנים להשגה כעת.

לאורך הקריירה המקצועית שלה, היא קיבלה השראה ללמוד לנהל כאב של אחרים בעקבות האתגרים האישיים העצומים שליוו אותה לאורך חייה, לרבות חוסר האפשרות להיות אם ביולוגית שהובילו אותה לחיפוש מעמיק להבנת הלמידה הנובעת מקשיים.

ד"ר קרינה פוברצ'יק פיתחה טכניקה להתפתחות אישית בשם מטבוליזם של כאב רגשי, בנתה קונגרס אונליין על תלותיות רגשית וקשרים עם נרקיסיסטים.

בחיפוש אחר הסבר לאתגרים אלה היא נכנסת לעולם ההתפתחות האישית, עורכת מחקר מעמיק על גילוי ושיפור עצמי, קוראת למעלה מחמישה ספרים בחודש ולוקחת חלק באירועים עם מדריכי ההתפתחות האישית היוקרתיים ביותר כמו ליין גרסיה קלבו, מייבל כץ, טוני רובינס, לואיז היי, ויין דייר ואחרים.

המחברת מתייחסת לכתיבה כאל מפעל חייה ונותנת את כל נשמתה לקורא כשהיא שוטחת בפניו את הידע ואת הכלים שאפשרו לה להשיג את מיטב תוצאותיה. הספרים יצאו במקור בספרדית וזכו להצלחה רבה.

 

שלושת הכרכים של יסודות החיים שנכתבו בזמן קצר בידי קרינה פוברצ'יק רופאת שיניים ילידת קורדובה מארגנטינה. בסדרה היא  מביאה לידי ביטוי את ניסיונה העשיר בתחום הנפרש לאורך שנים מתוך האתגרים הרבים שעיטרו את חייה. עולם ההתפתחות האישית קורץ לה והיא צוללת לתוכו על מנת לקבל מענה למצוקות שלה. הידע והכלים שקיבלה מתוך קריאה מרובה בתחום ומחקר מעמיק על גילוי ושיפור עצמי הביאו אותה בשנת 2018 לכתוב את הטרילוגיה הזאת.

הכרך הראשון נקרא: יסודות החיים המקום שבו הכול מתחיל ובו דעות הקוראים החיובית שקראו והחוו דעה עליו. "המקום שבו הכול מתחיל שינה לי את צורת ההסתכלות על יחסי מטפל-מטופל, מכיוון הוא עוסק בנושא עדין במיוחד – כאב, ויותר מכך – בניהול שלו."
יש בכרך הראשון סיפורים אישיים, שאלות מכוונות ותובנות שיכולות לעזור לקורא במסע שלו.

הכרך השני יסודות החיים חיבור נקודות הגורל: מתאר גם הוא דעה של קוראים שקראו וחוו אותו: "הסופרת, דרך סיפורה האישי, מתארת את האופן שבו אי-פריון משפיע על נשים ,וכיצד ראתה את החלום שלה להיות אימא נהרס בן לילה;"
יש בכרך השני סיפורה האישי של קרינה מתוך המצוקה שלה לאי יכולתה להפוך לאם ביולוגית, לצד תובנות מחכימות על החיים שכל אחד יכול לאמץ בכל רגע. "לעולם אל תוותר על החלומות שלך, יש לך מתנה, אתה חייב לגלות מהי."

הכרך השלישי והאחרון של הטרילוגיה נקרא זהה את הייעוד שלך: ובו תהיות על מטרת בואנו לעולם. לשם מה? מי אני? ולאן פניי מועדות? הפרקים קצרצרים וקולעים וגם פה יש שאלות מכוונות המאירות באור זרקור את מטרת הכתיבה של הטרילוגיה.

לסיכום מדובר בסדרת ספרים חביבה וקולחת שכל אחד יכול להתחבר אליה להחכים ולהתעצם!

הוצאת ניב ספרים/ תרגום: גילעד חיטמן/ עריכה: גילי תל אורן/ הפקה ועיצוב גרפי: ספרי ניב/ עיצוב כריכה ועימוד: קרן פרנק/ 2023.

 

 

 

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

הצוק הרגשי מאת שרית דן

אהבת שרה מאת יואל דרוקר

דרך ארץ בדרך לאינסוף מאת גבריאל פולונסקי